Eduroam švenčia: milijardas autentifikacijų

.

Ne taip dažnai švenčiamas milijardinis „gimtadienis“, o jeigu jų netgi du! 2016-ųjų metų gegužės 17-ąją užfiksuoti du nuostabūs rezultatai – naudojantis eduroam pasiekta milijardas autentifikacijų nuo šių metų pradžios (vietinių ir užsienio), ir milijardas tarptautinių autentifikacijų (prisijungimų iš užsienio) skaičiuojant nuo projekto pradžios.

Eduroam- tarptautinė sėkmės istorija

Eduroam paslauga startavo 2008-ųjų rugsėjo 1-ąją kaip GEANT paslauga, siekianti padėti mokslo ir tyrimų bendruomenei bendradarbiauti vietiniame bei tarptautiniame lygmenyje. Iki šių dienų paslauga išaugo iki 70-ies šalių ir tūkstančių hotspot‘ų kiekviename kontinente visame pasaulyje.  Dabar mokslininkai bei tyrėjai gali keliauti po viso pasaulio universitetus nesukdami galvos dėl greitos ir saugios interneto prieigos. Prisijungimui prie interneto jie gali naudotis eduroam paslauga nesinaudodami svečių teisėmis, nesidalindami slaptažodžiais ir nesinaudodami nesaugiais prisijungimais.

Nuostabiausia tai, jog eduroam yra beveik nematoma operacija – ypatingas sėkmingos paslaugos bruožas. Naudotojams neriekia įdėti jokių pastangų, kad prisijungtų prie šios paslaugos kitame universitete, net jei tai – užsienio šalis. Tai puikus tarptautinio bendradarbiavimo pavyzdys.

Prie šios paslaugos sėkmės savo laiku, žiniomis ir patirtimi prisidėjo ekspertai iš viso pasaulio, suteikę galimybę naujausiomis technologijomis pasinaudoti akademinei bendruomenei.

Didelis ačiū visiems, kurie dirbo ir iki šiol dirba prie šios paslaugos tobulinimo.

Блог http://webekm.com/ и още нещо.

Full premium theme for CMS

Bookmaker bet365 The best odds.

LITNET infrastruktūrą valdo techniniai centrai

KTUKUSUVDUVGTUVU


eduroam yra GEANT asociacijos registruotas prekinis ženklas 


paslaugos palaikymą tarptautiniu mastu teikia Europos akademinių tinklų asociacija GEANT